Gastritis chronica reactivia antralis

Dzień Dobry Mój wynik Dwunastnica błona śluzowa jelita cienkiego bez cech zaniku kosmków Antrum Gastritis chronica reactivia antralis.Helicobacter pylori - Trzon żołądka Gastritis chronica corporis gradus levioris. Zapalenia-1 Aktywność-0 Zanik-0 Metaplazja-0 Helicobacter pylori-x Procedury Y90.902x3 Y94.944x1 Y94.948x1 Co oznacza opis i procedury?

- prawidłowy stan śluzówki dwunastnicy
Antrum gastritis chronica reactivia antralis.
- wpust żołądka zapalenie odczynowe
Helicobacter pylori -
- brak zakażenia Helicobacter pylori
Trzon żołądka Gastritis chronica corporis gradus levioris.
- przewlekłe zapalenie trzonu żołądka stopnia małego
Zapalenia-1 Aktywność-0 Zanik-0 Metaplazja-0
- świadczy tylko o minimalnym stanie zapalnym śluzówki bez innych patologii
Y90.902x3 Y94.944x1 Y94.948x1
- to procedury świadczące o wykonaniu gastroskopii i pobraniu wycinków do badania histopatologicznego