Gastritis chronica antralis gradus magno, Helicobacter pylori

Witam, czy mogę prosić o interpretacją; Antrum; gastritis chronica antralis gradus magno Helicobacter pylori zapalenie-3 aktywność-1 zanik-0 metaplazja-0 Helicobacter pylori-1 Trzon żołądka; gastritis chronica corporis gradus mediocri Helicobactevpylori- zapalenie-2 aktywność-1 zanik-0 metaplazja-0 Helicobacter pylori-0

Lek. Tomasz Budlewski

Odźwiernik, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka stopnia dużego. Obecne bakterie Helicobacter. Trzon, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka średniego stopnia. Proszę udać się z powyższym badaniem do lekarza zlecającego powyższe badanie.