Co może znaczyć ból nad brzuchem?

Witam, od 2 miesięcy borykam się z bólem który odczuwam nad brzuchem. Byłam u lekarza w Polsce kiedy byłam na wakacjach (mieszkam za granicą). Wytłumaczyłam mu objawy takie jak nudności i że miałam 2 lata temu nadkwasote. Zapisał mi leki twarde jelitowe które były na dwunastnice oraz na obniżenie kwasu w żołądku. Objawy sie zaczęły pojawiać dokładnie po wakacjach nad morzem gdzie jadłam dużo tłustych potraw takich jak: smażone ryby, kurczaki, frytki, hot-dogi itd. Pierwszymi objawami były nudności, kiedy poczułam zapach papierosów od razu mi się nie dobrze zrobiło (nie palę papierosów). Zauważyłam także że podczas jedzenia jadłam bardzo szybko i kończyłam jeść przed wszystkimi chociaż nigdy tak się nie zdarzało. Brałam te tabletki przez 4tyg. Jedynie co to objaw nudności ustąpił bardziej. Bóle nad brzuchem czuje po zjedzeniu czegokolwiek i nie jestem w stanie dokładnie wytłumaczyć po jakich potrawach tak się dzieje.. 2tyg temu byłam kolejny raz u lekarza lecz już u siebie za granicą. Ustalono znowu że mam nadkwasote i przepisano mi leki na obniżenie. Zrobiono mi również test krwi (rezul. wszystko było w porzadku) oraz stolcu (rezul. negatywne). Minęły 2 tyg więc postanowiłam ponownie udać się do lekarza gdyż objawy się nasiliły.. Od niedawna zaczełam czułam ten ból brzucha przed spaniem i rano po obudzeniu się.. Przepisano mi jakby syrop gęsty na reflux. Narazie postępów nie ma. Mam również problemy ze stolcem, jedynie kiedy mogę zrobić to rano a podczas dnia kiedy czuję że mam potrzebe taką to nie potrafię oddać stolca. Zastanawiam się czy to nie wrzody? Mój ojciec na nie chorował ale lekarz uważa że wątpi żebym w takim wieku (18) cierpiała na wrzody.. A więc co mi może byc? Po nocach płacze bo nie umiem już normalnie żyć.. cokolwiek zjem odczuwam nudności i ból w nad brzuszu (nie wymiotuje rzadko czuje że chce) odczuwam ból i jakby pustke w żołądku ale nie mam ochoty jeść.. Proszę o pilną pomoc co to może być?!

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazana jest gastroskopia ew kolonoskopia i badanie usg jamy brzusznej

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.