Co może znaczyć nieustający ból podbrzusza od 6 dni?

Witam, od 6 dni mam nieustający ból podbrzusza. Nigdzie nie promieniuje.nie jest on silny. Jest podobny do bólu mjesiaczkowego. Od 2 dni występuje lekkie krwawienie (w dzień, przez noc nie). Okres powinien zacząć mi sie za tydzień dopiero. Badanie krwi i badanie na pasozyty nic nie pokazalo. Nie jjem nic ciezkostrawnego. Mam złe samopoczucie i czasem (rzadko) mam uczucie że jest mi niedobrze. Potrzebuje pomocy bo nie mam pojecia co moze mi być :(

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W pierwszej kolejności powinno się wykluczyć ciążę. Inną przyczyną Pani dolegliwości może być endometrioza. Ale oba stany wymagają konsultacji lekarza ginekologa i powinna Pani do niego się udać.