Co może znaczyć taka górka na podniebieniu?

Mojej dziewczynie zrobila sie górka na podniebieniu polowa na miekkim i polowa na twardym. Od czego moze byc owy guz. Mowi ze sie nie zadrapala ani nic. Nie boli jej to. Czy jest duza szansa ze to cos powaznego?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza laryngologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.