Co może znaczyć taki ból w okolicy serca?

Od kilku tygodni zmagam sie z bólem w okolicy serca. Mysle, ze jest to bol serca. Nie jest umiejscowiony typowo po lewej stronie ciala, a bardziej blizej srodka. Ból nie jest typowym ukłuviem. Przypomina bardziej silne uszczypniecie / silny zacisk na sercu ? Bol trudny do zdefiniowania. Bol trwa maksymalnie minutę, ale pojawia sie do okolo 10 razy dziennie, czasem i w nocy. Po ustapieniu bólu, odczuwam cieplo w lewej czesci klatki piersiowej. Mam rowniez wrazenie, ze i moja pierś jest przez chwile bardziej ciepła. Oprócz tego odczuwam częste kołatanie serca, nasilające sie przy odczuwanym ataku bólu. Szukalam odpowiedzi w internecie, ale podobnym objawów nie znalazlam u nikogo innego. W obecnej sytuacji koronawirusa nie jestem w stanie udac sie do kardiologa, a niestety objawy nasilaja sie. Proszę o pomoc.

Proszę wykonać RTG klatki piersiowej, ekg i badanie echokardiograficzne serca. Diagnostykę należy zacząć od wizyty w POZ, ponieważ wywiad i badanie fizykalne w dalszym ciągu stanowią podstawę do postawienia rozpoznania.