Co może znaczyć takie plamienie przy pierwszych tabletkach?

Witam Biorę tebletki od dnia 29.04 to są moje pierwsze takie tabletki nigdy wcześniej nie brałam przed stosunkiem zapomniałam tebletki 8 i 9 a zaczynają mi się plamienie i śluz jest żółty proszę o kontakt z góry dziękuję za odpowiedź

Ochrona antykoncepcyjna jest osłabiona, proszę nie zapominać o tabletkach, a plamienia przez pierwsze 3 miesiące nawet prawidłowego stosowania tabletek zdarzają się często, więc nie dziwią przy nieprawidłowym ich zażywaniu.