Co można jeszcze zrobić w mojej sytuacji?

Dzien dobry! Mezczyzna,54 lata,Niemcy. Od wielu miesiecy swedzi mnie sutek/brodawka prawej piersi.Bylem juz u kilku lekarzy ogolnych,w tym u mojego rodzinnego.Nie znalezli nic.Rodzinny wyslal mnie do ginekologa.Ten zrobil mi USG i mammografie.Tez wszystko w porzadku.Wyslal mnie do dermatologa.Ten przepisal masc,ktora stosowalem ok 1 miesiaca.Niewiele pomoglo.Brodawka nadal swedzi.Nie non stop,ale czasami mam napady,ktore trwaja 10-15 min,kiedy to musze sie ciagle drapac. Co mozna jeszcze zrobic w mojej sytuacji? MRT?A moze do onkologa?

Pomysł z onkologiem jest trafiony. A gdyby się okazało w badaniu mammograficznym, że wszystko jest dobrze, to problem może rozwiązać wizyta u psychiatry. Czasem ze stresu może coś swędzić.