Co myśleć o takich zmianach skórnych?

Witam. W lutym dostałam wysypki na rękach i twarz zrobiła się czerwona, dermatolog dał mi leki Contrahist, krem na wyciszenie tani zapalnego skóry na twarzy, wszystko zeszło w przeciągu 3 dni. 3 dni temu obudziłam się z wysyłana cała twarzą jakby "kaszka, skóra rozpaliłam czerwona swędzi, poszłam do dermatologa który stwierdził trądzik różowaty na podstawie wyglądu skóry, czy to jest mozliwe aby taki wysyp trądziku rozowatego nastąpił z dnia na dzień, od czasu do czasu twarz mi się czerwieniła ale w sytuacji stresu czy wejścia z zimna do ciepłego ale były to epizody, nigdy nie miałam żadnych problemów skórnych. Cierpię na niedoczynność przed wystąpieniem objawów zwiekszyłam wg zaleceń endokrynologa Letrox o 25 mg.Miewałam też problemy żołądkowa niestrawność.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl