Co na przedwczesny wytrysk u 19-latka?

Mam problem odnosnie zbyt wczesnego wytrysku. Mam 19 lat od 5 miesiecy prowadze zycie seksualne, moj stosunek trwa czasami 30 sec a czasami dluzej, jednak nie na tyle dlugo zeby to wystarczylo mojej partnerce. Co powinienem zrobić czy tabletki na spowolnienie wytrysku mi pomogą, czy wizyta u lekarza ? Prosze o pomoc nie wiem co robic

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem. Leczenie farmakologiczne jest skuteczne.

Pozdrawiam!