Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza agresja po podaniu leku Depakine chrono u dziecka?

Witam.synek ma 3 latka,zly zapis eeg bez napadow, dostaje depakine chrono w syropiw po 2,5 ml rano i wieczorem,odrazu po podaniu krzyczy placze ,jest agresywny,czy jest zle dobrana dawka czy lek.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Dziecko raczej negatywnie reaguje na podawanie leku niż na sam lek. Warto stworzyć rytuał, który pokaże dziecku, że lek jest ok i nie musi na niego źle reagować. Może być to zaspiewanie piosenki, zabawa itp. Coś, co pokaże dziecku, że branie leku może być fajne i nie trzeba się przed nim bronić (bo to właśnie robi syn - buntuje się i broni). Pozdrawiam

0

Dzień Dobry Pani,

Tak to rozumiem...:
Organizm Pani Synka daje sygnały, że lek Mu nie służy...
Do Pani należy decyzja.
A najlepszym lekiem jest miłość...

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy