Co oznacza bardzo duża ilość zalegającej miejscami inkrustującej śluzówkę żółci?

Proszę o wytłumaczenie mi wyniku badania gastroskopowego Przełyku, wpust bzm, linia z na wysokości faldow zoladkowych. W inwencji wpust, okolica podwustiwa bzm, jeziorko śluzowe przezierne. Żołądek: trzon o prawidlowej motoryce i niezmienionej błonie śluzowej, w antrum drobnoplamiste oraz linijne zmiany rumieniowe. Zwraca uwagę bardzo duża ilość zalegajacej miejscami inkrustującej śluzówkę żółci -wycinki. odzwiernik bzm, test ureazowy( -) Wnioski :gastropatia rumieniowo żolciowa

Nie ma dotad ustalonych jednoznacznie pogladów czy obecność żółci w żoładku jest choroba czy stanem prawidłowym. Zatem nie przywiazywałbym nadmiernie dużej wagi do tego opisu.