Co oznacza biały nalot na języku u 19-latka?

Witam, mam 19 lat, jestem szczupłej budowy, przy wzroście 182cm ważę 59kg i taka niedowaga towarzyszyła mi zawsze. Około 3 tygodnie temu zaczął u mnie występować metaliczny posmak w ustach, występował sporadycznie, bez większych uregulowań, lecz w ciągu ostatniego tygodnia występował niemalże cały czas, ulgą w jego występowaniu było zjedzenie czegoś. Od około 4 dni objaw ten znów rzadko występuje, zawsze między posiłkami a zamiast niego pojawiło się uczucie ssania w żołądku. Niemalże ciągle uczucie głodu, przed, w trakcie i po zjedzeniu. Ciężko nad nim zapanować, jedyna opcja jest coś przełknąć wówczas na chwilę objawy ustępują, oraz po posiłku na 1h lub przy większym posiłku na około 2h objawy nie występują w ogóle. Dodatkowo pojawia się czasami uczucie suchości w ustach na które jedynym rozwiązaniem jest zjedzenie czegoś małego, picie napojów nie przynosi wówczas efektów, dodatkowo jakiś czaso temu pojawił się również biały nalot na języku. Objawy ustępują w momencie przelykania pokarmu albo po posiłkach. Gdy nie jem przez dłuższy czas wówczas obok uczucia głodu, ssania w żołądku, pojawia się uczucie delikatnych mdłości, metaliczny posmak w ustach lub uczucie delikatnego ucisku w nadrzbuszu i w gardle. Zawsze jadłem małe porcje, często byłem głodny a moje posiłki były nieregularne, często zastępowane na zasadzie "Obiad zamiast śniadania i kolacji" lub jedzenie tylko dwóch posiłków, często nie jadłem śniadań. Oststnio jednak, od dwóch tygodni staram się jeść jednak regularnie i przeciwnie do tamtego stylu życia, jednak to właśnie wtedy zaczęły występować wyżej opisane objawy. Dodam również że zarówno u mojej matki jak i ojca występowały dolegliwości od strony żołądka, w czasie gastroskopi stwierdzono u nich nadzerki, u ojca często występuje zgaga, zaś u matki są to tak jak u mnie uczucie ssania w żołądku, nudności. Od kilku dni staram się pić siemię lniane i po jego wypiciu objawy ustępują całkowicie na pewien okres czasu lub znacząco się zmniejszają. Nie odtowalem żadnych wahań masy ciała, krwi w stolcu ani innych tym podobnych objawów. Martwię się jednak że jest to coś poważnego i za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.