Co oznacza ból brzucha w 13 tygodniu ciąży?
Witam, dlaczego boli mnie po prawej stronie w dolnej części kręgosłupa i promieniuje do pośladka. Ból od 6 tygodnia ciąży aktualnie 13tc. Nasila się przez częste chodzenie, schylanie

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Przyczyny bólu mogą być różne np. kamica moczowodowa, problemy z wątrobą czy dolegliwości przewodu pokarmowego oraz ucisk na różne struktury przez powiększającą się macicę. Powinna Pani o tym powiedzieć lekarzowi prowadzącemu ciążę a w razie silnych dolegliwości poszukać pomocy lekarza w trybie pilnym.