Co oznacza ból głowy i senność?

Witam chciałem się zapytać od 3 dni boli mnie głowa źle widze bardzo spać mi się chce mam niedoczynność tarczycy kiedyś miałem malutką rankę na palcu i teraz drętwieje i kuje ale nie wiem czy mnie coś ugryzło przeczytałem że to wścieklizna wszyscy mi mówią że sobie wmawiam nawet jak do lekarza jadę to też mówią że się nakręcam ale wszyskie objawy się zgadzają czy to wścieklizna czy nerwica proszę odpowiedź boje się że umrę czy jak umrę

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wbrew pozorom wścieklizną jest dosyć trudno się zarazić. Jeżeli nie pogryzło Pana dzikie lub nieznane zwierzę oraz nie chodził Pan po jaskiniach i grotach i w trakcie tego nie zranił się Pan, to prawdopodobieństwo wystąpienia wścieklizny jest niemal zerowe. Myślę, że powinien Pan sprawdzić czy niedoczynność tarczycy jest odpowiednio leczona oraz wykonać podstawowe badania kontrolne. Dodatkowo jeśli Pan ma napady lęku, to warto również skorzystać z pomocy psychologa.