Co oznacza ból głowy i szyi w ciąży?

Witam, jestem w 16 tygodniu ciąży. 5 tygodni temu prawdopodobnie mnie przewialo (jednak nie jestem pewna czy to od tego) i przez następne 3 dni bardzo bolała mnie szyja i głowa. Po 3 dniach przeszło. Jednak kilka dni później bóle w lewej stronie szyi oraz na dole głowy pojawiły się ponownie i trwają do teraz. Bóle nie były uporczywe, jednak przez ostatnie dwa dni szyja i głowa boli mnie tak, że nie mogę nawet spać. Dodatkowo momentami w tych miejscach mam wrażenie, że ból jest pulsujacy. Dodam, że często noszę swoje 14 miesięczne dziecko, nie wiem, czy może to mieć związek z bólem. Gdzie powinnam się w takiej sytuacji udać? Czy takie silne bóle są normalne w ciąży?

Możliwe przeciążenie kręgosłupa,wada postawy, Do konsultacji z lekarzem . Konieczna pełna konsultacja ; Najważniejszy PACJENT! wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Pozdrawiam