Co oznacza ból jąder przy abstynencji seksualnej?

Witam Od kilku miesięcy jestem singlem, i nie uprawiam seksu, również się nie masturbuję. Odkąd rozstałem się z dziewczyną i zaprzestałem seksu, to odczuwam ból jąder, i "czuję"prostatę. Tak jest od 4 miesięcy, polucje nie występują. Czy to normalne i coś mi grozi? Miałem raz przygodę seksualną w tym czasie i po odbyciu 3 stosunków seksualnych objawy zanikły na 2 tygodnie, i znów powrócił problem. Ból jąder w czasie podniecenia jest bardzo silny.

Witam. Ból jąder może być spowodowany kilkoma czynnikami. W opisanej sytuacji najprawdopodobniej ma związek z nagromadzeniem nasienia, które w związku z brakiem polucji, masturbacji oraz współżycia nie jest regularnie wydalane.Pozdrawiam