Co oznacza ból nogi po operacji żylaków?

Witam dwa dni temu miałam operację usunięcie żylaków kończyny dolnej. Dziś troszkę się przemieszczam i odczułem obrzmienie nogi od uda w dół do tego pulsowanie nad kostką. Noszę ponczoche. . Mogę trzymam w górze .bez zmian. Czy w tej sytuacji muszę kontaktować się z lekarzem operujacym

dopiero 2 dni po zabiegu, tak niestety może być, ale dolegliwości powinny mijać. Gdyby nie mijały bądź się nasilały - proszę się kontrolnie stawić u lek. wykonującego zabieg