Co oznacza ból podbrzusza po jedzeniu?

Od 2 tygodni zmagam sie z bólem brzucha w okolicy podbrzusza. Ból występuje głównie wtedy gdy coś zjem i następuje falami. Gdybym miał scharakteryzować ból to jest podobny jak ból przy biegunce. Kilka dni temu zauważyłem krew w śluzie który wydobywa się w sporej ilości z odbytu podczas wypróżniania. Od czasu do czasu swędzi mnie odbyt. Czytałem ze to mogą być hemoroidy ale nie odczuwam bólu w odbycie a podbrzuszu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć