Co oznacza ból w brzuchu w okolicy pępka?

Witam. W ostatnim czasie (2miesiące) czuję ból w brzuchu w okolicy pępka (mam wrażenie, ze od razu pod skórą). Ponadto, w tym czasie, jeden raz wraz z kałem oddałem krew, (dosć obficie) była widoczna na papierze oraz w muszli. Więcej razy się to nie powtórzyło. Lekarz rodzinny wysłał mnie na badanie na krew utajoną oraz morfologie. Wg lekarza wszystko jest w porządku i nie ma czym się martwić. Dodatkowo od tygodnia stolec jest wręcz wodnisty. W okolicy odbytu odczuwam pieczenie i świąd.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy w badaniu nie ma cech hemoroidów? Sądzę że wskazana jest konsultacje lekarza Gastroenterologia