Co oznacza bolesny guzek w obrębie piersi?

Dzień dobry mam 24 lata i w prawej piersi na dole wyczuwam kulkę, dotykając jej boli. Wcześniej ta kulka była raz wyczuwalna a raz nie. A teraz czuję ją cały czas. Tą pierś mam o połowę mniejszą od drugiej, odkąd pamiętam taka jest. Brodawka sutkowa czasem jest wciśnięta ale wraca do normy. Nie mam z niej wycieku. Bardzo proszę powiedzieć co to może być i od czego? I do jakiego lekarza się udać? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć