Co oznacza brak czucia w kolanie po artroskopii?

Witam mam pytanie. Wczoraj miałem zabieg artroskopii kolana ( naprawa lekotki ) plus otwarcie kolana i usunięcie torbieli. Wszystko to po wypadku komunikacyjnym. Mieszkam w Anglii. I od wczoraj nie mam czucia od kolana w dół do stopy, czuje tylko mrowienie w stopie i stopa praktycznie cała czerwona, palcami ruszam ale jakoś tego nie czuje . Jak postawię stopę na podłodze czuje od spodu zimno. Nic więcej. Proszę o pomoc czy to niemal e ;(

uszkodzenie nerwu
ważne czy było po wypadku a przed zabiegiem
jeżeli po zabiegu może być spowodowane uciskiem opaski uciskowej wtedy minie lo kilku dniach czy tygodniach
mniej prawdopodobne uszkodzenie w trakcie operacji