Co oznacza brak widzenia po operacji siatkówki?

1 czerwca miałam operacje na siatkówce ,nie widziałam , minął miesiąc po 3 kontrolach nie widzę nadal,siatkówka jest nieprzyjemna.Nastepna operacja ponoć jest tylko 50procentach że to mi pomoże.Mam 47 lat,błagam o pomoc co robić.

Witam,
w przypadku chorób siatkókwi operacje są trudne i niekiedy tzreba zrobić ich kilka.
Jednak jeżeli po operacji po miesiącu oko nie widzi to jest z tym jakiś kłopot.
Siatkówkę trzeba poza tym operować szybko. Każdy tydzień zwłoki zmnijesza szanse na powrót widzenia.
Proszę zapytać swojego chirurga jaki ma plan leczenia.