Czy jest możliwość ponownej operacji zaćmy przy źle dobranej soczewce?

Czy jest możliwość ponownej operacji zaćmy przy źle dobranej soczewce ? Soczewka była zakładana u rocznego dziecka dziewiętnaście lat temu, osoba ta do tej pory nie widzi na to oko. Proszę o jakąś radę

Witam. Jezeli siatkówka przylega/-robimy Usg oka/ to jakieś szanse są.Należy zbadac poczucie światła-nie widzi to bardzo szerokie pojęcie-nic nie widzi czy żle widzi czy ma niedowidzenie? Na te pytania odpowie wywiad i badanie lekarskie.Konsultacja tam gdzie dziecko było operowane lub np w Centrum Zdrowia Dziecka też jest dobrą opcją. Pozdrawiam serdecznie.