Co oznacza coraz silniejsze swędzenie uszu?

Witam.Od kilku miesięcy odczuwam coraz silniejsze swędzenie uszu i głebi.Nie jestem w stanie sama zobaczyć i ustalić co sie dzieje.Bardzo mnie to krępuję bo w oracy śmieją sie,dokopię się kiedyś do Ameryki...a ja nie jestem w stanie zad tą sytuacją zapanować.Proszę o jakąś radę,bo w nazsej okolicy najbliższy lekarz laryngolog jest w odległości 72 km.

Trzeba będzie przejechać te 72 km, bo przez internet nie da się badać i leczyć. Im później się pani zdecyduje, tym bardziej Pani stan się pogorszy a leczenie będzie trudniejsze, dłuższe i droższe.