Co oznacza czerwona plama na podbródku po lipolizie iniekcyjnej?

3 tygodnie temu robilam zabieg lipolizy iniekcyjnej podbródka i wszystko wygladalo super,siniaki zeszly.Lecz teraz zrobila mi sie czerwona plama na podbródku,ktora jest goraca i swedzi. Byłam z tym na kontroli u lekarza u którego robilam zabieg, dostalam antybiotyk cipronex,minelo 3 dni ale za bardzo nie ma poprawy . Czy powinnam sie martwic? Co to moze byc?

Każda procedura z zakresu medycyny estetycznej jest obarczona określonym ryzykiem zdarzeń niepożądanych. Dobrze, że jest Pani pod opieką lekarza, który wykonał zabieg. Proszę stosować się do jej/jego zaleceń.