Co oznacza czerwona plamka na piersi?

Dzień Dobry, około rok temu na lewej piersi pojawiła mi się czerwona kropka, wyglądała jak ukłucie igła, w ostatnich 2 miesiącach urosło to do około 4mm, na początku wyglądało jak naczyniak wypełniony krwią, pare dni temu zaczęło robić się w środku czarne a gdzie nie gdzie zaczęło blaknąć i tracic czerwony pigment i na ta chwile wygląda jak taki guzek, nie jest tez już tak miękkie jak wcześniej. Co to może być? Mam 26 lat.

Z Pani opisu trudno wnioskować, czy jest to jedynie zmiana barwnikowa, czy też struktura mająca początek w tkankach miękkich. Sugeruję kontakt z dermatologiem i badanie dermatoskopowe.