Co oznacza derealizacja przy zespole jelita drażliwego?

Witam, od 7 lat mam stwierdzony zespół jelita drażliwego, od 6 lat przyjmowałam leki psychotropowe setaloft(1 raz dziennie) i sulpiryd 100 mg (2 razy dziennie). Od 8 msc chodzę na terapię psychodynamiczną. Wszystko było ok, dopóki nie obroniłam się, i nie poszłam na urlop. Zawroty głowy, derealizacja powróciły. Z leków zaczełam schodzić teraz przyjmuję tylko sulpiryd 100 mg raz dziennie. No ale nie wiem czy polegac przy tych objawach na terapii czy wrócic do leków? bo ciężko pracować..

Witam!
Może wskazana zmiana zespołu leczącego? Sprawa trwa długo, natomiast efekty leczenia, można lekko określić jako "nieporażające". A może ma Pani zaprogramowane dożywotnie leczenie nerwicy?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.