Co oznacza drętwienie przy prawostronnej skoliozie?
Dzień dobry . Od tygodnia mam dretwa nogę prawa polowe plecow i połowę brzucha drętwienie przechodzi już na lewą nogę. Przeszkadza mi to w chodzeniu jestem osobą młoda musiałam zrezygnować póki co z pracy. Miałam robione w szpitalu usg brzucha i badania krwi badał mnie też neurolog nic nie stwierdzili. Mialam też rtg kręgosłupa odcinka ledzwiowego wyszło skolioza prawostronna miałam również rezonans odcinka p iersiowego stwierdzili że wszystko ok. Boję się bo nadal nie wiem co mi dolega.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Opis wskazuje na dolegliwości związane z uciskiem na nerwy. Proponuje ponownie zgłosić się do lekarza neurologa