Co oznacza dyskomfort podczas połykania?

Witam, mam 20 lat od jakiegoś czasu zauważyłam że czuje dyskomfort przy przelykaniu śliny oraz powiększone węzły chłonne pod żuchwą( na szyji ), nie bolą, są twarde, wielkość: trochę mniejsze od śliwki. Nie goraczkuje, nie mam kataru, żadnej infekcji górnych dróg oddech., nie boli mnie gardło. Boli mnie lekko nieraz głowa i dolna cześć brzucha (pod pępekiem) Ale myślę że to ma związek ze zmęczeniem i stresem (studiuje).Czy powinnam się martwić? Iść do lekarza? Jak tak to jakiego?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.