Co oznacza dziurka w dziąśle po ekstrakcji zęba?

Witam. Minęło pół roku od wyrwania zeba, dokładnie górna szóstka. Po wyrwaniu otworzyla sie zatoka po czym dziąsło zostało zszyte. Ale po zagojeniu zostala mi w dziąśle mała dziurka która ciągle sie zapowietrza i wysysam z niej powietrze... czy to jest normalne i czy można coś z tym zrobić? Wydaje mi sie ze cos jest chyba nie tak jak powinno... mialam w zyciu wyrwanych kilka zębow ale nigdy nie zdarzylo sie cos takiego.

Dzień dobry,
powinna się Pani zgłosić do lekarza stomatologa, przyczyną Pani dolegliwości może być przetrwała przetok ustno-zatokowa. Jeśli problem utrzymuje się mimo iż od zabiegu mineło już pół roku to niestety ale raczej sano się to nie zagoi.
pozdrawiam zdrowo :-)
Grzegorz Gdula