Co oznacza galaretowata wydzielina u kobiety w 26 tygodniu ciąży?

Witam.Jestem w 26 tyg ciazy od miesiąca biore luteine dopochwowo z powodu skracajacej się szyjki.Od 2 dni zauważyłam podczas podcierania czasami małe kawałeczki galaretkowatej przezroczystej wydzieliny.Czy to może być czop?trzy dni temu byłam u lekarza i ujscie było zamknięte

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli cos Panią niepokoi wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć