Co oznacza gorączka u rocznego dziecka?

Dzień dobry. Moja 14 miesieczna corka dokładnie tydzień temu wyszła ze szpitala po zapaleniu oskrzeli. Od kilki dni ma gorączkę do 39 co 10-12 godzin i ponownie pojawił sie kaszel mokry. Jednocześnie idą jej zeby dokładnie czwórki ki. Jak dlugo może trwać taka goraczka i kaszel? Bylam już dwa razy u lekarza i każą czekać aż wyjdą zęby. Proszę o poradę?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal proszę koniecznie ponownie udać sie do lekarza pediatry