Co oznacza guzek na podniebieniu u dziecka?

Syn(10lat)od ok tygodnia ma guzek na podniebieniu miekkim, ktory go boli przy dotykaniu.Czy powinnismy sie martwic?Co to moze byc i do jakiego lekarza sie udac?Syn nie jadl ryby wiec uklucie oscia odpada.Guzek powoli sie powieksza.Na zewnatrz widac zaczerwienienie a sama zmiana jest wewnatrz podniebienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie do lekarza pediatry po wstępnej ocenie będzie można coś więcej powiedzieć