Co oznacza guzek w obrębie uda?

Witam, mam 22 lata i od paru dni zauważyłam małego guzka między prawym udem a pochwą. Nie boli, nie przeszkadza, gdy delikatnie go naciskam wylatuje jakby woda. Nie ma również jakiejś innej barwy.Jestem obecnie za granicą i nie mam możliwości konsultacji z lekarzem. Czy może być to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można się wypowiedzieć . Wskazana wizyta u lekarza pierwszego kontaktu