Obecność zwapnienia w obrębie mózgu w wyniku TK
Witam. Mam 22 lata. Tomografia komputerowa głowy w części tylno-przyśrodkowej wykazała obecność bezsygnałowego, izolowanego zwapnienia wielkości ok 2 mm. Dodam że mam małego raczej niegroźnego guza mózgu. Czy to zwapnienie to może być coś poważnego?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego leczenie i określenie istnienia związku lub nie z guzem mózgu. Bez poznania większej ilości informacji nie można się wypowiedzieć.