Drobne zwapnienie w przedniej części sierpa mózgu
Witam, w 2008 r. w wieku 22 lat miałam napad padaczkowy uogólniony maksymalny. Opis wykonanego wtedy badania CT : w okolicy czołowej prawej widoczne poszerzenie przestrzeni pajęczynówki (20x11 mm)-do różnicowania pomiędzy torbielką pajęczynówki a nieznaczną hypoplazją płata czołowego. Drobne zwapnienie w przedniej części sierpa mózgu. Nieznaczne zaniki korowe podnamiotowo. Obecnie odczuwam poważne pogorszenie pamięci, zupełny brak myśli, czy mogą być to jakies postępujace zmiany neurologiczne?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Takie objawy mogą wynikać z postępujących ubytków w mózgowiu, konieczna jest wizyta u neurologa.
Pozdrawiam