Interpretacja wyników TK klatki piersiowej i zwapnienia
Witam! Mam prośbę o interpretacje wyniku badania TK klatki piersiowej : Skąpe zmiany pasmowate włóknisto-bliznowate obustronnie nadprzeponowo.W S6P zwapnienie śr.ax3mm oraz pasemkowate zmiany włókniste z niewielkim rozstrzeniowym poszerzeniem drobnych oskrzeli. Nieliczne, drobne zrosty osierdziowo-oplucnowe. Niewielkie poszerzenie oskrzeli do płata środkowego płuca prawego.Poza tym miąższ płucny prawidłowo powietrzny, bez innych zmian ogniskowych. Wneki płucne prawidłowe, bez innych zmian węzłow

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie, poznanie większej ilości informacji o pacjencie i połączyć powyższe z wynikiem badania komputerowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.