Co oznacza guzek w piersi podczas końca miesiączki?
Guzek gulka w piersi podczas końcówki okresu ? Wczoraj zupełnie przez przypadek wyczułam w lewej piersi guzek gulke przy dotykaniu nie boli mnie ale wpadłam w panikę ponieważ czuję ja .. czy to coś poważnego? Pod koniec września 2017 r miałam usg piersi i wszystko było w porządku

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Mogą to być zmiany związane z cyklem miesiączkowym, wskazana kontrola u ginekologa i usg piersi.
Pozdrawiam