Co oznacza intensywność sygnału z istoty białej i szarej mózgowia prawidłowa?
wynik mojego rezonansu: poj.drobne ogniska naczyniowo-pochodne w istocie białej obu półkul mózgu. Poza tym intensywność sygnału z istoty białej i szarej mózgowia prawidłowa. proszę o odpowiedź czy to coś groźnego?

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Witam!
Ogniska pochodzenia naczyniowego w tym układzie nie są groźne. Zaś prawidłowa intensywność sygnału z obu istot (białej i szarej) to dobra wiadomość.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.