Co oznacza kaszel u 3-letniego dziecka?

Witam. Mam pytanie odnośnie mojego 3 letniego syna. Syn kaszle nieprzerwanie od 9 tygodni. Jest leczony sterydami wziewnymi gdyż ma zdiagnozowana alergie wziewna ( kot, pleśń) oraz zatoki. Niepokoi mnie to iż w pierwszej fazie snu syn bardzo sie poci. Trzeba go przebierac i zmieniac poduszke. Jakie wykonac badania żeby zdiagnozowac przyczyne nocnego ppcenia?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie były ostatnie wyniki badań laboratoryjnych? jakieś cechy infekcji? gorączka? wskazana wizyta u lekarza pediatry