Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza kłucie pod żebrem u 20-latki?

Od jakiegos czasu kłuje mnie cos pod lewym żebrem(tak bardziej na dole). Wszystkie wyniki mam dobre. Od jakis dwóch tygodni mam również biegunki z zaparciami. Stwierdzono u mnie jakieś dwa miesiące temu nerwice. Czy to mogą byc bóle merwicowe? Jakie badania powinnam jeszcze wykonać?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Witam serdecznie.

Jeśli Pani codzienność przepełniona jest stresem lub zamartwianiem się, to objawy, o których Pani pisze, mogą świadczyć o tym, że są to bóle nerwicowe. Zwykle ciało daje znać, gdy odczuwa za dużo stresu, w Pani przypadku to biegunki, zaparcia i ból pod żebrami. Inne przejawy stresu to: bóle głowy, żołądka, kręgosłupa, kłucie lub kołatanie serca, zawroty głowy, problemy z oddychaniem i uczucie duszności. sztywność i obolałość mięśni, problemy z koncentracją, zaburzenia układu pokarmowego. Podłoże nerwicowe mogą mieć też różnego rodzaju alergie, trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry.
Z tego wynika, że wiele objawów z ciała może być powiązane ze stresującymi wydarzeniami, ale to Pani najlepiej wie co się aktualnie dzieje w Pani życiu.
Jeśli badania wykluczają jakąkolwiek chorobę somatyczną, sugeruję skorzystać z konsultacji z psychologiem. Nawet jednorazowe spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą może pomóc Pani uporządkować różne sprawy lub spowodować, że spojrzy Pani inaczej na swoją dotychczasową sytuacje.

Wszystkiego dobrego!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy