Co oznacza kłucie w pochwie w ciąży?

Witam. Jestem w 11 tygodniu ciąży, przyjmuję Progesteron 200mg, poprzednią ciążę poroniłam. Wczoraj wieczorem czułam dość częsty kłujący ból w pochwie. Dziś od rana też mi dokuczał a teraz boli mnie podbrzusze cały czas zwłaszcza przy wciaganiu brzucha. Rodzaj bólu mogę porównać do tego jakby mnie coś tam uciskalo lub miałabym coś ciężkiego. Przy dotyku ból się nasila. Czy powinnam się niepokoić?

Lek. Michał Lenard

Takie objawy mogą występować na początku ciąży. Póki co nie ma Pani powodów do obaw. Pozdrawiam!