Co oznacza kontrolny poziom TSH oraz antyTPO Tsh?

Witam, ładnych Kobieta,27lat. Od kilku lat lecze sie u endokrynologa na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Od 2lat przyjmuję dawkę euthyroxu 100. Zrobiłam ostatnio kontrolny poziom TSH oraz antyTPO Tsh - wynik 0,28 (norma od 0,27) AntyTPO - wynik 68 Czy jest sie czym martwić? Wizytę u endo.mam dopiero w lipcu. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej trzeba będzie zmniejszyć dawkę leku, bo tsh jest niskie. Wcześniej może pani pójść do swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam