Co oznacza krwawienie po zastosowaniu Depto Pefera?

Mam 51 lat brałam zastrzyk Depto pefera okresu nie miałam kiedy go odstawił lekarz pojawiło się krwawienie tak silne że skończyło się zabiegiem Lyzyczkowaniem. Teraz biorę tabletki Visanne i znów pojawiło się krwawienie boję się wszystkiego oraz ubocznych działań tego leku no i czekanie na wynik czy to normalne po zabiegu żeby było krwawienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się na kontrole do lekarza prowadzącego