Grzybica pochwy po zastosowaniu antybiotyku

Witam, jakiś czas temu brałam antybiotyk, po którym pojawiła się grzybica pochwy i przesunięcie okresu. Ok 10 dni po okresie pojawiło się krwawienie przez ok 3 dni, momentami dość obfite, które ustało samo. Udałam się do ginekologa na komplet badań i wszystkie wyniki wyszły na 6 (usg, cytologia) jednak dzisiaj krwawienie znów się pojawiło i znów ok 10 dni po okresie (sam okres jest regularny). Dodam, że od paru miesięcy staram się zajść w ciąże. Czy to mogą być poronienia? Co robić??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.