Krwawienie podczas stosunku ze stałym partnerem

Podczas stosunku ze swoim stałym partnerem, zaczełam krwawić Zabarwiony krwia śluz towarzyszył mi ok 3-4 dni. Byłam u ginekologa, który pobrał wymaz na bakterie, zrobił cytologie oraz miałam USG. Wszystkie wyniki wyszły prawidłowo Następny okres był 8.12, w międzyczasie pojawiło się zapalenie, towarzyszyło mu pieczenie, swedzenie oraz grudkowaty śluz. Następny okres powinnam dostać ok 8.01 jednak pojawił się znów zabarwiony krwią słuz, objaw był przez 2 dni. Nadal nie dostałam właściwego okresu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom Beta hcg I udać się do lekarza ginekologa ponownie. Jeżeli ciąża się nie potwierdzi to proponuję badania hormonalne