Co oznacza miąższ płucny powietrzny bez zmian ogniskowych i naciekowych?

Witam serdecznie Od dwóch miesięcy mam kaszel, od 7 dni rzuciłem palenie papierosów. Mam problemy z kaszlem rano i wieczorem. Po zdjęciu RTG klatki piersiowej "Miąższ płucny powietrzny bez zmian ogniskowych i naciekowych. Serce o zachowanych wymiarach głównych. Wnęki naczyniowe. Przepona gładka. Co to oznacza i do jakiego lekarza pójść? pozdrawiam ROBERT

Lek. Tomasz Budlewski

Do lekarza rodzinnego po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć