Miąższ płucny prawidłowo powietrzny, wnęki naczyniowe
Proszę o interpretację - wynik badania rtg klatki piersiowej: Miąższ płucny prawidłowo powietrzny. Wnęki naczyniowe. Obrysy przepony gładkie.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
aby ocenic zdjecie konieczne jest jego obejrzenie. proponuję udąc się do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyższe badanie.opis nie wskazuje na coś złego.