Miąższ płucny przejrzysty bez zmian ogniskowych
Miąższ płucny przejrzysty bez zmian ogniskowych Powyżej górnego bieguna wnęki prawej powiększony węzeł chłonny Zmiany zapalne,oskrzelowe przewlekłe u podstawy płuca prawego Kopuła przepony po stronie prawej w drobnym zroście.Kąty wolne .Serce o zachowanej talii gr.normy.Łuk aorty prawidłowo szeroki.Proszę ,co można wywnioskować z tego opisu badania RTG klatki piersiowej.

MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
zmiany zapalne i powiększony weź chłonny. aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.